УЧАСНИКИ

 

Євген Коршунов

ЄВГЕН КОРШУНОВ — ХУДОЖНИК, ПРАЦЮЄ З ГРАФІКОЮ, ЖИВОПИСОМ, ВІДЕО, ФОТО, ЛЕНД-АРТ.

Народився в місті Бровари. У 2016 році захистив диплом спеціаліста в Національній Академії Образотворчого Мистецтва і Архітектури. Займатися сучасним мистецтвом почав у 2015 році.

ФІЛЬМ: Головна фортеця січі


більше про фільм


Віталій Гавура

Віталій ― режисер кіно та театру, драматург та сценарист, випускник КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого (майстерня Юрія Терещенка).

Народився в Херсоні, живе і працює у Києві.

Переможець конкурсного відбору сценаріїв Тераріум, учасник воркшопу Тераріум, за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Львів, 2019).

Автора цікавлять теми LGBT+ та нацменшин, які він розкриває за допомогою ігрового та неігрового кіно.

ФІЛЬМ: Чачьо


більше про фільм


AntiGonStaff

AntiGonStaff — квір-художниця, фільммейкер, актриса та треш-модель.

Народилась у 1986 р. в місті Вінниця, Україна. Закінчила Одеське училище образотворчих мистецтв ім. М. Б. Грекова. Живе та працює в Києві, Одесі та Варшаві.

Працює із медіумами відеоарту і перформансу, розширюючи їх за допомогою ігрового та документального короткого метру, віртуальної реальності та музичних відео, які художниця називає “експериментально-дослідницьким опануванням страхів, сексу та смерті”.

ФІЛЬМ: Прозора шкіра


більше про фільм


Яна Бачинська

Яна ― молодий художник зі Львова, живе і працює у Львові, Києві, Катовіцах.

Навчався в Академії Мистецтв у Щецині, напрямок мультимедіа, магістр мистецтв, а також здобув магістерську ступінь філософії у Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка.

Яна був співзасновником та координатором МГО Мистецька платформа (2009-2012), а також працював старшим науковим співробітником у Музеї історії міста Києва.

У своїй практиці Яна заворожено дивиться на невідповідність належного і наявного за допомогою відео, інсталяції, рідше перфомансу і рисунку.

ФІЛЬМ: Товариство секта


більше про фільм


Лєна Сіятовська

Лєна — художниця, працює з новими медіа, перформансом, інсталяцією та графікою.

Її основний інтерес полягає у темі соціальних відносини, культурі споживання та процесах пострадянських перетворень.

Народилася в Чехії, виросла у Дніпрі, живе та працює в Києві. Навчалася в Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара на Факультеті філології та мистецтвознавства, пізніше в Університеті Мистецтв у Познані.

У 2019 році отримала стипендію від Міністерства культури Польщі Gaude Polonia. Приймала участь у виставках і резиденціях в Україні, Польщі, Литві та Німеччині.

ФІЛЬМ: Ваша Мішель


більше про фільм